Úklidové služby pro Vaší domácnost i firmu.

Pokud se rozhodnete opět po čase umýt Vaše okna či výklady a pustit více světla do Vašeho bytu či obchodu nebo vyprat koberce či vyčistit sedací soupravu, jsem Vám vždy po ruce. Vyberte si ze široké nabídky nabízených služeb. Jsem si jist, že se službami budete vždy stoprocentně spokojeni.

Mytí oken

Provádím mytí nejenom běžně znečištěných oken a dveří, ale i mytí oken po malířích, mytí oken po stavebních pracích. Okna Vám umyji včetně rámů a parapetů. Pokud plánujete mýt okna, měla by být venkovní teplota minimálně 5°C.
Při mytí oken využívám stěrkovou metodu, která se uplatní zejména u silně znečištěných oken. Voda se saponátem se aplikuje na mycí plochu rozmývákem. Po uvolnění špíny rozmývákem se sklo setře stěrkou do čista a sucha. Speciální žiletku používám pro seškrabání nečistot které se neuvolnily rozmývákem. Samozřejmostí je oboustranné mytí oken, včetně vnitřních a venkovních parapetů. Pokud je to třeba, okna rozšroubuji a umyji i zevnitř. Při práci používám také profesionální techniku pro mytí oken KÄRCHER.

Promazání pojezdů zasklených lodžií a balkonů
Promažu Vám pojezdová ložiska balkonových skel u zasklených balkonů a lodžií silikonovým olejem - doporučeno 1 x za rok.. 

Čištění koberců a čalouněného nábytku

Nabízím Vám vyčištění Vašich koberců v domácnostech a firmách, sedacích souprav, čalouněného nábytku, matrací a autosedadel mokrou cestou / extrakční metoda /. Práce provádím s použitím špičkové techniky KÄRCHER. Informujte se o cenách služeb ZDE.

 Extraktor KÄRCHER PUZZI 100 SUPER PROFESSIONAL.

Vaše starosti s mytím oken, dveří nebo čištěním koberců nechte profesionálovi a věnujte se raději relaxaci nebo důležitým pracovním povinnostem. Služba Mytí oken Praha zařídí vše k Vaší plné spokojenosti.

Hodinový manžel Praha

Provádím dlouhodobě také službu Hodinový manžel Praha / Domácí kutil / Hodiman.eu - služby pro domácnosti a firmy, jako je montáž nábytku, vrtání otvorů, drobné opravy elektro a instalatérské, dodávky a montáže žaluzií, rolet, posuvných stěn, nátěry zahradního nábytku, ap. 

Ceník služeb - profesionální služby poskytuji vždy za rozumné ceny, přesvědčte se.

Telefon pro pro Vaše dotazy a objednání služeb: 601 38 37 36

Firma má sjednáno pojištění odpovědnosti z provozní činnosti OSVČ u České pojišťovny.

Mytí oken Praha, Čištění koberců Praha a Čištění čalounění Praha - služby, které jsou Vám k dispozici nejenom na území Praha 5, Praha 6 a Praha 13, také v Praha 4,5,6,7,8,9,10,11,12, Praha- západ, Rudná, Chráštěny, Chýně, Jinočany, Nučice, Drahelčice, Zbuzany, Ořech, Třebonice, Černošice...

Kontaktujte nás

Mytí oken Praha